Driver \ Драйвер

iFobbi

Матрос
Сообщения
1
Симпатии
0
Баллы
1
#1
(EN) If someone needs help - write.
2 euro \ 1 hour.
Telegram: @iFobbi321
---
(UA) Якщо комусь потрібна допомога - пишіть.
2 євро \ 1 година.
Telegram: @iFobbi321
 

Esthetic

Вице-адмирал
Сообщения
802
Симпатии
303
Баллы
204
#2
за 1.5 в час посижу на вашем персе. пишите в личку ;)
 

Wmz

Вице-адмирал
Сообщения
502
Симпатии
199
Баллы
289
#4
Бля, ладно.
ЗАПЛАЧУ! 1$ что бы посидеть на вашем чаре:ROFLMAO: