Клановий патч?

ZLPSBZR

Старший лейтенант
Сообщения
971
Симпатии
403
Баллы
144
#21
Проблемы утопающих - дело рук самих утопающих, как говорится)
Будь внимателен, или пусть ещё один человек контролит твои бои на олимпе)
Олимп? Фу какая гадость. Я про поле
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,180
Симпатии
2,302
Баллы
519
#22
Про полоску хп я не говорю, я говорю в рамках разумного.
Ты что ни разу не играл с неофроном или любым другим патчем на интерлюд клиенте?
Посмотреть вложение 8273
Все же думаю знают про такие патчи на ИЛ клиент, и люди привыкли игарть с удобством. Да такие патчи своего рода вносят дисбаланс (когда кто то с ним, а кто то без него), но речь идет о том чтобы сделать его как официальный серверный патч, он будет у всех в доступе, врубаешься?
И при таком раскладе неопытные игроки не будут долбить абилами в додж или контру например (так как будут видеть ее) не будут драться лоб в лоб с танком который юзнул уд и т.д.

Кстати сейчас таких патчей тут нет, так как у файлов своя кодировка)
немає і добре. І сподіваюсь, що не буде. Інакше перестану так активно грати на проекті. Тут і так спрощують абсолютно всі моменти, які тільки можна. Скоро гра взагалі перетвориться в "виділив-вбив".
Максимально казуальна фігня, яка по своїй суті в корені теж саме, що нексттаргет на 900, який всі просять. Типу так, я не грав з "патчиками" для зручності ніколи, максимум кольоровий систем чат.
Зручності, це коли декілька бафів біля ніку висить. А це вже не зовсім потрібна імба, яка спрощує і без того достатньо просту гру без прямої участі гравця.
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,180
Симпатии
2,302
Баллы
519
#23
Взагалі офігівав, як ви скидаєте відео "геймплею" в кланових темках, де накладений патчик на те, щоб бачити через текстурки. Це ж блін зовсім не здорова фігня, яка ламає дуже багато моментів. Типу цей патч, як і будь - який інший прям очевидна перевага і цілком підпадає під бан, якщо читати правила серверу.
 

xSQUIRRELx

Галерный Мастер
Сообщения
44
Симпатии
7
Баллы
39
#24
Взагалі офігівав, як ви скидаєте відео "геймплею" в кланових темках, де накладений патчик на те, щоб бачити через текстурки. Це ж блін зовсім не здорова фігня, яка ламає дуже багато моментів. Типу цей патч, як і будь - який інший прям очевидна перевага і цілком підпадає під бан, якщо читати правила серверу.
Все життя грали з патчами на інтерлюді, і самі собі писали їх під клан.
То й ж самий "ребаф овербафа" добавляли собі в дебафи, щоб емпавер, акумен і вв був у дебафах, відповідно ти бачиш коли в твоє паті залетіли бани, і ти прокрутив ще раз баф. Або нублес з арканою павер.
Так само з таймером над головою. То й ж самий таймер алі уд. Завжди всі це використовували, і ніколи не було ніяких проблем. Єдине що заборонено, це WH. Оскільки навіть Twitch банить трансляцію через WH в ла2, а через таймери ніхто нічого не блокує. Це візуальний ефект для зручності, а не софт, як ти це називаєш.
 

Вложения

xSQUIRRELx

Галерный Мастер
Сообщения
44
Симпатии
7
Баллы
39
#25
Або коли іконки бафа овера замінені на іконки ПП/ЕЕ. Це також софт?)))
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,180
Симпатии
2,302
Баллы
519
#26
Все життя грали з патчами на інтерлюді, і самі собі писали їх під клан.
То й ж самий "ребаф овербафа" добавляли собі в дебафи, щоб емпавер, акумен і вв був у дебафах, відповідно ти бачиш коли в твоє паті залетіли бани, і ти прокрутив ще раз баф. Так само з таймером над головою. То й ж самий таймер алі уд. Завжди всі це використовували, і ніколи не було ніяких проблем. Єдине що заборонено, це WH. Оскільки навіть Twitch банить трансляцію через WH в ла2, а через таймери ніхто нічого не блокує. Це візуальний ефект для зручності, а не софт, як ти це називаєш.
Якщо я використовуючи такі патчі буду отримувати перевагу над тим, хто їх не використовує - це елемент не чесного геймплею. А все, що ти описав дає велику перевагу.
Якби ти побачивши каст лімітів, запустив кнопку таймера самостійно - ок. А так, вона "зчитує" анімацію на полі бою, тобі не обов'язково її навіть бачити і автоматично запускає таймер. Тоді це софт.
 

xSQUIRRELx

Галерный Мастер
Сообщения
44
Симпатии
7
Баллы
39
#27
Якщо я використовуючи такі патчі буду отримувати перевагу над тим, хто їх не використовує - це елемент не чесного геймплею. А все, що ти описав дає велику перевагу.
Якби ти побачивши каст лімітів, запустив кнопку таймера самостійно - ок. А так, вона "зчитує" анімацію на полі бою, тобі не обов'язково її навіть бачити і автоматично запускає таймер. Тоді це софт.
Боже, це все вшито в гру, ти просто включаєш і виключаєш візуалізацію цих ефектів. По дефолту в патчах просто все виключено.
 

xSQUIRRELx

Галерный Мастер
Сообщения
44
Симпатии
7
Баллы
39
#28
Якщо я використовуючи такі патчі буду отримувати перевагу над тим, хто їх не використовує - це елемент не чесного геймплею. А все, що ти описав дає велику перевагу.
Якби ти побачивши каст лімітів, запустив кнопку таймера самостійно - ок. А так, вона "зчитує" анімацію на полі бою, тобі не обов'язково її навіть бачити і автоматично запускає таймер. Тоді це софт.
Получається якщо ти собі виключаєш в ALT B всі ефекти, то ти також використовуєш софт? Тому що коли йде бій 100 на 100 в замку, мені наприклад хілки заважають моніторити хто куда регрупнувся і так дальше, а ти це все бачиш. Значить тобі це дає велику перевагу, і получається ти використовуєш софт... По твоїй логіці це так працює)))))
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,180
Симпатии
2,302
Баллы
519
#29
Получається якщо ти собі виключаєш в ALT B всі ефекти, то ти також використовуєш софт? Тому що коли йде бій 100 на 100 в замку, мені наприклад хілки заважають моніторити хто куда регрупнувся і так дальше, а ти це все бачиш. Значить тобі це дає велику перевагу, і получається ти використовуєш софт... По твоїй логіці це так працює)))))
прочитай ще раз моє останнє повідомлення
 

Walli

Участник ЗБТ
Сообщения
1,153
Симпатии
386
Баллы
349
#30
Якщо я використовуючи такі патчі буду отримувати перевагу над тим, хто їх не використовує - це елемент не чесного геймплею. А все, що ти описав дає велику перевагу.
Якби ти побачивши каст лімітів, запустив кнопку таймера самостійно - ок. А так, вона "зчитує" анімацію на полі бою, тобі не обов'язково її навіть бачити і автоматично запускає таймер. Тоді це софт.
Ну ничего там не считывает, и не запускает таймер само, просто вместо обычной анимации у тебя появляется собственноручно нарисованная анимация, которая весит над бошкой чара кто заюзал, и по факту 60 секунд зила , это 60 картинок где кружочек прогресса каждый раз на секунду смещается (грубо говоря это 60 кадров снятых последовательно друг за другом)
 

xSQUIRRELx

Галерный Мастер
Сообщения
44
Симпатии
7
Баллы
39
#31
прочитай ще раз моє останнє повідомлення
Ну ти втираєш якусь дічь. Ніколи в житті анімація і ефекти не вважались як софтом і ніколи не були заборонені. Це просто візуал.
 

Walli

Участник ЗБТ
Сообщения
1,153
Симпатии
386
Баллы
349
#32
Получається якщо ти собі виключаєш в ALT B всі ефекти, то ти також використовуєш софт? Тому що коли йде бій 100 на 100 в замку, мені наприклад хілки заважають моніторити хто куда регрупнувся і так дальше, а ти це все бачиш. Значить тобі це дає велику перевагу, і получається ти використовуєш софт... По твоїй логіці це так працює)))))
ну получается что так)
при всем моем уважении к днобишу, он просто консерватор вот и все)
 
Последнее редактирование:

Walli

Участник ЗБТ
Сообщения
1,153
Симпатии
386
Баллы
349
#33
Ну ти втираєш якусь дічь. Ніколи в житті анімація і ефекти не вважались як софтом і ніколи не були заборонені. Це просто візуал.
Ну как сказать просто визуал, это облегчающий процесс визуал, ты в теории можешь эту всю инфу и в голове держать, кто там что проюзал и сколько еще осталось до кд этого скила.
Можно провести аналогию с игроками в доту, которые в голове держут инфу во сколько начнется респ роши, во сколько у вражеской энигмы будет блекхол, сколько секунд кд у санстрайка на инвокере и т.д.
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,180
Симпатии
2,302
Баллы
519
#34
Ну ничего там не считывает, и не запускает таймер само, просто вместо обычной анимации у тебя появляется собственноручно нарисованная анимация, которая весит над бошкой чара кто заюзал, и по факту 60 секунд зила , это 60 картинок где кружочек прогресса каждый раз на секунду смещается (грубо говоря это 60 кадров снятых последовательно друг за другом)
Ти запускав цю анімацію чи вона запустилась сама після того, як хтось в натовпі накинув ліміти на себе? Якщо умовно стоїть 15 таргетів. 3 з них юзають манащит, двоє целесту, троє ліміти, то в тебе над кожним одночасно з'явиться "іконка" над головою, яка буде відраховувати скільки ще ефекту залишилось. Ти можеш рахувати це в голові? Ні. От тобі й софт.
Ну ти втираєш якусь дічь. Ніколи в житті анімація і ефекти не вважались як софтом і ніколи не були заборонені. Це просто візуал.
Анімація і ефекти ні. Вбудований автоматичний таймер важливих селфів на профі - так. Це не візуал, це велика частина геймплею в даному випадку. Якби там була заміна касту лімітів у тіра на анімацію хіла біша, то ще пів біди, щоб було краще видно. А так, ти робиш таймер, який рахує замість тебе і детектить анімації замість тебе.
 

Walli

Участник ЗБТ
Сообщения
1,153
Симпатии
386
Баллы
349
#36
Ти запускав цю анімацію чи вона запустилась сама після того, як хтось в натовпі накинув ліміти на себе? Якщо умовно стоїть 15 таргетів. 3 з них юзають манащит, двоє целесту, троє ліміти, то в тебе над кожним одночасно з'явиться "іконка" над головою, яка буде відраховувати скільки ще ефекту залишилось. Ти можеш рахувати це в голові? Ні. От тобі й софт.

Анімація і ефекти ні. Вбудований автоматичний таймер важливих селфів на профі - так. Це не візуал, це велика частина геймплею в даному випадку. Якби там була заміна касту лімітів у тіра на анімацію хіла біша, то ще пів біди, щоб було краще видно. А так, ти робиш таймер, який рахує замість тебе і детектить анімації замість тебе.
Мне кажется если ты узнаешь на что способен софт, ты вообще ахуеешь)
 

xSQUIRRELx

Галерный Мастер
Сообщения
44
Симпатии
7
Баллы
39
#37
Ти запускав цю анімацію чи вона запустилась сама після того, як хтось в натовпі накинув ліміти на себе? Якщо умовно стоїть 15 таргетів. 3 з них юзають манащит, двоє целесту, троє ліміти, то в тебе над кожним одночасно з'явиться "іконка" над головою, яка буде відраховувати скільки ще ефекту залишилось. Ти можеш рахувати це в голові? Ні. От тобі й софт.

Анімація і ефекти ні. Вбудований автоматичний таймер важливих селфів на профі - так. Це не візуал, це велика частина геймплею в даному випадку. Якби там була заміна касту лімітів у тіра на анімацію хіла біша, то ще пів біди, щоб було краще видно. А так, ти робиш таймер, який рахує замість тебе і детектить анімації замість тебе.
Так а яка різниця чи ти просто бачиш анімацію уд в героя, чи ти просто бачиш ту ж анімацію просто з таймером? Цей таймер дає тобі можливість пробивати через уд чи що? На гру це ніяк не впливає. Це теж саме що ти в сонячну погоду гуляєш без окулярів, а я одягну сонячні окуляри, щоб мені менше сонце в очі світило, і було комфортніше гуляти. Але від цих окулярів я багатшим не стану)))
 

Ypi

Участник ЗБТ
Сообщения
1,735
Симпатии
395
Баллы
349
#39
Понял) Вопрос снимается))
Что смотрел кста? кльовое что то? Подскажи, мб тоже гляну.