Клан

config

Капитан
Сообщения
982
Симпатии
181
Баллы
169
#1
Почините общий вклад
И было бы не плохо,что бы вместо этого вклада показывало кто сколько пвп набил за сутки:)
Думаю для многих клан лидеров было бы полезно.
Сейчас же эта хрень работает криво )
Fub[etcjc leypbgjgeoty
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,184
Симпатии
2,318
Баллы
519
#2
йшов 3 старт після реворку, а конфіг все ще не розібрався як це працює...
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,184
Симпатии
2,318
Баллы
519
#5
Воно працює правильно, я слідкував на минулому старті.
Рахує 1 за 1 вбивство членом клану, але є декілька нюансів. Чим довше гравець є в твоєму клані, тим більший помножувач. Я не в курсі реальних цифр, але десь за два тижні за кожне одне пвп тобі буде давати вже 1.5 загального вкладу, а не 1, як на старті. Тобто формально за кожен день в клані йде + 0.05 (приблизно) до ефективності.
Також помножує х2 на час вечірнього прайму. Тобто на другий тиждень, чел який був в клані весь цей час за вбивство на епіку буде приносити тобі по 3-4 одиниці в графі клану.
Мясорубки / пвп івенти не рахує.

Іноді буває багається і не скидує загальний вклад в 7 ранку у деяких мемберів. У мене якось було 4.5к вкладу на рандомі, бо йому чогось не обнулилось і зарахувало за два дні одразу.
Думаю там є ще нюанси, але з вигляду там все працює добре. І я хз як ти до цього не дійшов, якщо задрочуєш на акцію і форти напевно найбільше з усіх на цьому проекті.
 

SacredJoy

Капитан
Сообщения
296
Симпатии
146
Баллы
169
#6
Воно працює правильно, я слідкував на минулому старті.
Рахує 1 за 1 вбивство членом клану, але є декілька нюансів. Чим довше гравець є в твоєму клані, тим більший помножувач. Я не в курсі реальних цифр, але десь за два тижні за кожне одне пвп тобі буде давати вже 1.5 загального вкладу, а не 1, як на старті. Тобто формально за кожен день в клані йде + 0.05 (приблизно) до ефективності.
Також помножує х2 на час вечірнього прайму. Тобто на другий тиждень, чел який був в клані весь цей час за вбивство на епіку буде приносити тобі по 3-4 одиниці в графі клану.
Мясорубки / пвп івенти не рахує.

Іноді буває багається і не скидує загальний вклад в 7 ранку у деяких мемберів. У мене якось було 4.5к вкладу на рандомі, бо йому чогось не обнулилось і зарахувало за два дні одразу.
Думаю там є ще нюанси, але з вигляду там все працює добре. І я хз як ти до цього не дійшов, якщо задрочуєш на акцію і форти напевно найбільше з усіх на цьому проекті.
хз, оно странно считает, у меня было 2100 пвп за сутки, но вклад был меньше чем кол-во пвп
 

config

Капитан
Сообщения
982
Симпатии
181
Баллы
169
#7
та не работает оно,я у свита спрашивал еще на старте, не фантазируйте. (точнее криво работает) поэтому хотелось бы что бы поправили, и нада что бы переделали, с временем, там стоит когда был последний вход, а нужно передалать на когда последний раз был в онлайне,
пример : зашел в игру (15.04.2202 19:58 ) чувак играл сутки не выходя из игры, на след день пишет эту же дату, в итоге кикаешь его с клана бо думаешь что он больше суток не входил в игру :)
и добавить бы еще 2-3 клан скила, на +10% бонус адены,опыта например :)
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,184
Симпатии
2,318
Баллы
519
#12
хз, оно странно считает, у меня было 2100 пвп за сутки, но вклад был меньше чем кол-во пвп
Можливо через те, що очки обновляються не після рестарту сервера, а о 8 чи 7 ранку + пвп аренки і івенти не рахуються в клан вклад, а за день це ну 30% пвп точно і лів з клану також обнуляє лічильник
 

config

Капитан
Сообщения
982
Симпатии
181
Баллы
169
#13
Можливо через те, що очки обновляються не після рестарту сервера, а о 8 чи 7 ранку + пвп аренки і івенти не рахуються в клан вклад, а за день це ну 30% пвп точно і лів з клану також обнуляє лічильник
та там магнит просто к счетчику прилетпили, теперь он крутит в обратную сторону
 

brodiaga13

Лейтенант
Сообщения
174
Симпатии
71
Баллы
89
#14
Да криво работает рили, сколько тестили. Оно у одних норм сбивает - под 0 утром, другие бегают с 3-4к репы