Skill монетки

sh4rf

Вице-адмирал
Сообщения
1,584
Симпатии
420
Баллы
229
#1
1. пропоную зробити так, якщо купив якийсь скілл на одну профу, то вона давалась і на іншу профу, але не на всі. Приклади нижче. Тому що якщо купив в перший день якийсь мастхєв скіл, то ти зобовязаний грати на цій профі.
Наприклад: купив на ФР массуху за 12к - вона в тебе зявилась і на хавку та ср.
купив скілл на АВ за 8к - вона в тебе зявилась і на ТХ та ПВ.

Другий приклад: зробити так само, але дивитись на расові профи
купив на ФР скілл за 12к - в тебе буде скілл на сх/ав/шк та на всіх інших проф темн єльфах

З одніє сторони ок, дуже багато хочу, з іншої сторони що робити хлопакам які фармят в день по 10к?

чи

2. пропозиція
Ввести "skill point" монетки (нижче напишу для чого)
За ці монетки будемо купувати ті ж самі платні скіллі, а не за адену. Добавити в магазин за адену (ці монетки не повинні передаватись) і можно їх засунути в якийсь івент пару штук
І після вводу цих монеток добавити можливість ПРОДАВАТИ свої скиллі за 50%/75%/100% от ціни. Купив скілл за 12к поінт, а продав його за 6к/9к/12к поінтів.

Навіщо я це пропоную? бо в мене жопа згоріла)00)0))
Купив я собі массуху на фр за 12к в суботу, фармив хлопаків по 10 монеток. а вона такая хуйня, що шок. Точніше вона не оправдала мої очікування)))
 
Последнее редактирование:

ll1

Капитан
Сообщения
1,343
Симпатии
468
Баллы
169
#2
продажу скиллов по-любому тяжело реализовать, даже корейцы ещё до такого не дошли, поэтому биши на лоу рейте, часто не качают рес выше 1 лвла, потому что чем выше лвл реса, тем больше мп он жрет, а мп - это жизнь.
каждая профа это уникальная сущность, в рамках базы данных, которая привязывается к твоему чару, и у неё есть исходное состояние, когда ты добавляешь и удаляешь саб например.

Сработать может ситуация, если выучить скилл можно не тратя этот поинт. Условно у тебя лежит итем позволяющий учить все скиллы этой группы (придется вынести все скиллы в группы).
Но с моральной точки зрения, все фры просто свичнутся на хавков, где-то начиная с 6к п атаки, хавк уже сильнее фра скеллится из-за % бафов, что будет ещё одним апов луков)).

Идея интересная, но надо же понимать что это определенно скажется на балансе сервера. Условно люди массово будут прыгать на ОП классы стадии за бесплатно.
Но мне нравится что можно попробовать больше классов, не тратя на это деньги, поняв за 1-2 дня, что класс каличный и разочароваться, что просрал кучу адены вникуда.
 
Сообщения
1,135
Симпатии
525
Баллы
419
#3
Перший варіант то хуйня, а ось другий норм, таке вже давно пропонували на форумі.
Але це тоді буде фігня бо будуть просто всі стрибати по метовим профам без ніяких проблем та з мінімальними втратами.
Я розумію що мамкіним бізнесменам та доширачникам ті умовні 12-30к адени на скіли на нову профу це не так багато, але зараз якщо з умовного ФРа на хавка переходиш, треба все ж таки платити...

Але збт\обт для цього і є. Так, там всі довбойоби переточені в +10, але +- можна потестити як покупні скіли будуть проти деяких класів\етапів, і т.д
 

ZLPSBZR

Старший лейтенант
Сообщения
971
Симпатии
403
Баллы
144
#4
Ты должен тратить адену, а не беречь ее. Такшо покупай и на фр масуху и на хавка