Результаты поиска

  1. D

    Олимп и реварды

    Ну так можливо варто зробити так, щоб не було оцього аргументу "у мене нема времени" і щоб кожен бій був важливим та принциповим?) Зараз на олімп ходить заледве 10% від реального онлайну. Краще фіксити цю проблему та робити так, щоб 60 боїв видавалось як "мало, хочу ще". З кожним новим стартом...
  2. D

    Олимп и реварды

    Все ще не розумію в чому твоя проблема. Виглядає так, ніби ти хочеш отримати геройство з мінімальними затратами часу. Ну це круто, звичайно. Проте на тому ж таки офі, про який ти говориш підготовка до олімпу займає не 10 секунд, як тут, а 120. Бої йдуть паралельно з іншою активністю та навіть...
  3. D

    Олимп и реварды

    Я просто не дуже розумію цього концепту взагалі "зменшити". Зараз все на сервері про поле і ти сам ниєш про те, що немає ніякого різноманіття. Але паралельно з цим ти створюєш уже не одну тему для того, щоб нейтралізувати окремий контент, який доступний лише в прайм тайм. Як це взагалі...
  4. D

    Олимп и реварды

    Якщо ти не можеш відходити 60 боїв - не ходи. Я хз. Чому, якщо ти не маєш бажання брати участь в чомусь, то це означає, що всі його не мають?) Я би взагалі повернув птс систему та анлім систему боїв. Зараз не раз зустрічаються чели, які свідомо чекають, поки "сильні" олімпери полетять на...
  5. D

    Опрос: Сменная локация и автофарм.

    Тоді такі генії мають бути по всіх локаціях. Наприклад в Деспі або агрі, де моби прямо біля посту.
  6. D

    Опрос ( Пве Ботоводы) голосовалка

    бани не банять, виходить
  7. D

    Опрос: Сменная локация и автофарм.

    Та йой, нащо ускладнювати. Зробити, щоб там не було кнопки "фіксіроваться". Це вирішить одразу дві проблеми: 1) Відсутність мишкомакросів 2) Відсутність дізбалансу через силу сторін, бо кожного разу буде спрацьовувати перемішування команд, а не один раз при зальоті, як зараз. (ти можеш бігати...
  8. D

    Обновление: Изменения и фиксы ч3

    Шо там по детектингу дебільчиків?
  9. D

    Компенсация

    Норм поживився. І талік апнув і стабілочку хрюкнув і ЛСів набрав.
  10. D

    Луки

    А причому тут я? Ти бачиш ситуацію надто "поверхнево", повір. Зараз лучники практично всі бігають з Шиидою +7-8, що є фактично аналогом ДБ +7 по п атаці через принципово дивне налаштування Б/А/S пух. Тобто в середу у них не апнеться урон взагалі. Чому так багато шиид на 7-8 це питання до того...
  11. D

    Луки

    Найс найшов на кого спихнути. Якщо що інші люди пропонували робити ще гірші плюшки, які б тебе такого слабкого точно вигнали з сервера. Чи ти думаєш проблема зараз саме в РТ?) В цьому СS.GO 1.6 немає часу прокидати на таргет РТ, бо будь-який таргет живе на два крита. Причому від будь-якого...
  12. D

    Улучшение Олимпиады - Опрос.

    Дивлюсь я на цей колхоз з червоними геройськими пушками, які все ще гірші нормальних ТОП А пух і думаю, можливо варто змінити концепт нагороди в принципі? Можливо за геройство потрібно видавати не предмет, який буде покращувати будь-якого чара незалежно від того, який буст він зараз має...
  13. D

    Большая тема с конструктивной критикой

    Зроби обмінник. Дуже треба. Хоча б на L монетки за 70% вартості. Їх насипає з данжу, чорних сундуків і тд.
  14. D

    Улучшение Олимпиады - Опрос.

    Це метафоричний приклад проблеми, а не демонстрація сили профи.
  15. D

    Улучшение Олимпиады - Опрос.

    Насипати монетки за хіро наче й норм звучить. Але з іншого боку нічого не буде заважати мені бігати 10 боїв на свс і забирати фул ревард за геройство, а потім точити собі основну пушку стабілками). Особливо після першого періоду, коли онлайн впаде.
  16. D

    Улучшение Олимпиады - Опрос.

    Для мене сама мотивація не апати хіро пушки, бо це буде "обязаловка" звучить як мем. Таким чином можна тупо все аргументувати і звести до того, що сама гра тут це обязаловка і її не треба ніяк покращувати) Олімп - контент, який не завжди легкий. На сирку вчора відбігав 12 боїв за годину, бо...
  17. D

    Улучшение Олимпиады - Опрос.

    Все ще дотримуюсь думки, що в поточні хіро пушки потрібно дозволити вставити одну свою руну на 100% ефекту. Таким чином деякі профи або любителі альтернативних білдів зможуть адаптувати пушку під себе самостійно. Ну й імби не було б, бо все таки ти маєш щось вкласти в цю зброю, а не просто...
  18. D

    Бонус старт

    Хотілось би якось додати масштабності цій події. Кожного старту відчувається "приплив" нових людей з бонус старту, проте він не однорідний і губиться буквально за день-два. Як на мене потрібно додати певної унікальності цій події. Щоб це не було з 5 ранку після рестарту, а починалось в умовні...
  19. D

    Большая тема с конструктивной критикой

    Погоджуюсь десь з 80% пунктів.