Дестр имба, не шутка.

Ela

Боцман
Сообщения
16
Симпатии
6
Баллы
64
#1
Луки, как по 8к ловится в талум? Это адекватно? нада п деф убрать шк еще ебать...
 

Ela

Боцман
Сообщения
16
Симпатии
6
Баллы
64
#2
У дестра больше п дефа чем у шк с одинаковым бустом, адекватно?
 

Sia

Старший лейтенант
Сообщения
7
Симпатии
4
Баллы
124
#7
На сервере танков(ШК,ДА) позизионируют как дд насколько я понимаю. Чисто мое мнение, если они позиционурються как дд, пусть и урон+- такой как остальные дд получает
 

Джул

Старший лейтенант
Сообщения
706
Симпатии
241
Баллы
109
#8
На сервере танков(ШК,ДА) позизионируют как дд насколько я понимаю. Чисто мое мнение, если они позиционурються как дд, пусть и урон+- такой как остальные дд получает
Пусть дамажит как ДД тогда, раз это милишник то пусть дамажит больше ФРа к примеру
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,176
Симпатии
2,299
Баллы
519
#11
Пусть дамажит как ДД тогда, раз это милишник то пусть дамажит больше ФРа к примеру
як дестр, до прикладу. Або глад.
Виходить ситуація зараз така, що доволі сильно нерфанулось виживаємість по двом причинам:
1) Тотальний скейл демейджу на сервері = луки + 8 / дестри / маги. Кожен критує 3-4к, якщо при бусті. Нубас дестр тільки що дав 3.3к масухою.
2) Нерф пассівки, на що мені, в принципі пофіг, не нию абсолютно.

Але тільтую через те, що вийшов персонаж по жиру як дестр/глад, але який наносить х2-3 менше дмг. Цифра в 2.5к для мене - стеля. Для дестра це лоу дамаг.Все ще не нию і гратиму далі, пускаючи слюні на тих, хто взяв іпос замість сіри.
 

Джул

Старший лейтенант
Сообщения
706
Симпатии
241
Баллы
109
#17