Бонус Старт 27.10.2023 - Вторая стадия.

Джул

Старший лейтенант
Сообщения
695
Симпатии
234
Баллы
109
но ты же сделаешь драк сет, ИК вообще хуй пойми на какую профу, на танка наверное, которые не играют на этом сервере?)

p.s. я еше ни одног очела в ИК не увидел за сегодня.
Это тут причем. Я про то как разгом мдефа и пдефа защищает от магов/луков
 

ll1

Капитан
Сообщения
1,334
Симпатии
460
Баллы
169
Это тут причем. Я про то как разгом мдефа и пдефа защищает от магов/луков
действительно не при чем))) Просто не надо надевать абстрактные ИК сеты на хевиков, потому что тогда и баланс будет абстрактный, только об этом.
 

Джул

Старший лейтенант
Сообщения
695
Симпатии
234
Баллы
109
действительно не при чем))) Просто не надо надевать абстрактные ИК сеты на хевиков, потому что тогда и баланс будет абстрактный, только об этом.
Мля ну чего ж ты такой душный, ну тмх переточенный в пример поставлю, дальше что
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,150
Симпатии
2,274
Баллы
519
я вибачаюсь а скільки лук має бити в фулл буст мага ? ну типу там фулл колекції, фулл сет і т.д, скільки в такого мага має стріляти лук ? знов 5-6? тут же проблема не в уроні лука, а скоріш в дпсі мага, хоча якщо тебе фулловий маг б'є критами по 3к - це непоганий результат... бо я стріляв деяких перчиків на фіз дд по 4-5к без емпавера... і якщо казати про "баланс" ти ж лук.. в тебе більше ренжи.. як він в тебе дасть 3 нюки якщо ти бігаєшь ? ну якщо казати про баланс, то давай розглядати всі сильні та слабкі сторони классів, а не тільки урон з ф1 пукалки
Ну ок. Давай розглянемо всі аспекти балансу.
1) Я ніде не казав, що я мало б'ю по всіх таргетах серверу. Я лише сказав, що б'ю мало по магах. По гладах/тірах/влах/спойлах цифри мене влаштовують. Лише маги мають кратно завищений п деф. Тільки що запитав в СХ з клану п деф в МА робі +4 1698424340249.png без колекцій. У лучника 1698424364432.png з двома колекціями на п деф та тушкою на +7. У решти "лайтів" приблизно такі ж показники. Як по твоєму, баланс що "роба" сет має більше п дефу ніж "лайт" сет? Як на мене тут пішов перекіс очевидний, оскільки це банальна логіка роба < лайт < хеві.
2) Я ніде не казав, що маю видавати 6к+. Я лише сказав, що маю видавати еквівалент. Без РТ якщо в мене в фул епік біжу та ТТ неклю + фул колекції влітає 4к с проміка 1698424572597.png то з руки на 1150 я маю бити хоча б стільки ж, тобто 3.8-4к. Це ми ще не враховуємо те, з якою швидкістю сорк кидає в мене проміки та з якою швидкістю я натягую свій "крит". Відкидаємо крит укола з лука та крит укола з летала в користь крита інферно та крита слага. Оскільки що сорк що лук можуть шотнути при таких обставинах. "Дефолтний" урон у сорка 4к у лука 3к. Баланс?
3) Якщо ти кажеш про переваги 1150 і бігу, то вище я кидав скріни під РТ, тобто +23% урона. РТ кастується з 800, якщо я буду "кайтить" на 1150, то буду кидати 2.5к 1698424719133.png , бо рт повісити в таких умовах не можливо.

Враховуючи, що багато людей ще не апнули собі колекцію та не точнули МА на +7, а я вже маю Топовий лук на цій стадії та абсолютно фул буст (тупо немає що більше купити на атаку та й взагалі лишилось лише сет на +7 доточити) та не отримаю прибавки від ДБ через політику адміністрації, я суб'єктивно вважаю, що конкретно маги та їхній п деф перебафаний на 10-15%. А то й більше. Руїну принесла нова стадія з МА сетами та колекціями на резист, яку не вдалось нівелювати єдиним можливим бустом - заточкою лука.

Якби я зараз грав на СХ я б з таким бустом закидував крити по 4.5-5к з хуріка і жив би в файті х2 довше лука за рахунок більшого п дефу, м дефу та манащита зі стрибком.
Я тестив всі ці обставини на обт і писав про них ще там.

Мій геймплей зараз це виділити новачка в Б +5 дати йому 3.8-4.1к та лутнути 26 аден. Дякую, було приємно витратити більше ніж 700к в чара, щоб отримати те, що маги мають по дефолту:
1698425186892.png (сх в нмр з соесом)
 

iQQ

Адмирал
Сообщения
1,506
Симпатии
887
Баллы
419
Ну ок. Давай розглянемо всі аспекти балансу.
1) Я ніде не казав, що я мало б'ю по всіх таргетах серверу. Я лише сказав, що б'ю мало по магах. По гладах/тірах/влах/спойлах цифри мене влаштовують. Лише маги мають кратно завищений п деф. Тільки що запитав в СХ з клану п деф в МА робі +4 Посмотреть вложение 9912 без колекцій. У лучника Посмотреть вложение 9913 з двома колекціями на п деф та тушкою на +7. У решти "лайтів" приблизно такі ж показники. Як по твоєму, баланс що "роба" сет має більше п дефу ніж "лайт" сет? Як на мене тут пішов перекіс очевидний, оскільки це банальна логіка роба < лайт < хеві.
2) Я ніде не казав, що маю видавати 6к+. Я лише сказав, що маю видавати еквівалент. Без РТ якщо в мене в фул епік біжу та ТТ неклю + фул колекції влітає 4к с проміка Посмотреть вложение 9915 то з руки на 1150 я маю бити хоча б стільки ж, тобто 3.8-4к. Це ми ще не враховуємо те, з якою швидкістю сорк кидає в мене проміки та з якою швидкістю я натягую свій "крит". Відкидаємо крит укола з лука та крит укола з летала в користь крита інферно та крита слага. Оскільки що сорк що лук можуть шотнути при таких обставинах. "Дефолтний" урон у сорка 4к у лука 3к. Баланс?
3) Якщо ти кажеш про переваги 1150 і бігу, то вище я кидав скріни під РТ, тобто +23% урона. РТ кастується з 800, якщо я буду "кайтить" на 1150, то буду кидати 2.5к Посмотреть вложение 9916 , бо рт повісити в таких умовах не можливо.

Враховуючи, що багато людей ще не апнули собі колекцію та не точнули МА на +7, а я вже маю Топовий лук на цій стадії та абсолютно фул буст (тупо немає що більше купити на атаку та й взагалі лишилось лише сет на +7 доточити) та не отримаю прибавки від ДБ через політику адміністрації, я суб'єктивно вважаю, що конкретно маги та їхній п деф перебафаний на 10-15%. А то й більше. Руїну принесла нова стадія з МА сетами та колекціями на резист, яку не вдалось нівелювати єдиним можливим бустом - заточкою лука.

Якби я зараз грав на СХ я б з таким бустом закидував крити по 4.5-5к з хуріка і жив би в файті х2 довше лука за рахунок більшого п дефу, м дефу та манащита зі стрибком.
Я тестив всі ці обставини на обт і писав про них ще там.

Мій геймплей зараз це виділити новачка в Б +5 дати йому 3.8-4.1к та лутнути 26 аден. Дякую, було приємно витратити більше ніж 700к в чара, щоб отримати те, що маги мають по дефолту:
Посмотреть вложение 9917 (сх в нмр з соесом)
давай так, я не хочу починати спір який розтяниться на дохуя постів та один хуй нідочого не призвиде, те що маги ОП - аксіома, що з ними робити ? нє єбу. Але якщо з минулого вайпу нічого в луках не змінилось то тобі невистачає тільки каменів для комфорту ? бо так чи інакше ці колекції були і раніше, хіба ні ? що саме змінилось в резистах колекцій та пдефі мага ? Я це без подйоба, мені дійсно цікаво )
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,150
Симпатии
2,274
Баллы
519
давай так, я не хочу починати спір який розтяниться на дохуя постів та один хуй нідочого не призвиде, те що маги ОП - аксіома, що з ними робити ? нє єбу. Але якщо з минулого вайпу нічого в луках не змінилось то тобі невистачає тільки каменів для комфорту ? бо так чи інакше ці колекції були і раніше, хіба ні ? що саме змінилось в резистах колекцій та пдефі мага ? Я це без подйоба, мені дійсно цікаво )
1) Здешевлення роба сетів
2) Обмеження заточки луків
3) Ранній ввід МА роби
4) Дешева колекція на резист
5) Дешеві точки та не лом армору
6) Свап стадій.
7) Нерф з минулого старту на 7% з руки.

Як резюме:
Середньостатистичний лучник з Шиидою +4-5 стріляє по МА робі +4-5 на цьому старті. Хоча раніше він стріляв + 7-8 шиидою з +15% з каменів по тій же МА робі.
Середньостатистичний маг від свапу лише виграв, бо камені майже не бустять урон, як і заточка даймона в цілому.

Скіли на лучнику - єбуть. Але ці скіли а) мають кд. б) критують лише з 15-20% шансом в) максимально довго натягуються, якщо ти не сирок.
 

iQQ

Адмирал
Сообщения
1,506
Симпатии
887
Баллы
419
1) Здешевлення роба сетів
2) Обмеження заточки луків
3) Ранній ввід МА роби
4) Дешева колекція на резист
5) Дешеві точки та не лом армору
6) Свап стадій.
7) Нерф з минулого старту на 7% з руки.

Як резюме:
Середньостатистичний лучник з Шиидою +4-5 стріляє по МА робі +4-5 на цьому старті. Хоча раніше він стріляв + 7-8 шиидою з +15% з каменів по тій же МА робі.
Середньостатистичний маг від свапу лише виграв, бо камені майже не бустять урон, як і заточка даймона в цілому.

Скіли на лучнику - єбуть. Але ці скіли а) мають кд. б) критують лише з 15-20% шансом в) максимально довго натягуються, якщо ти не сирок.
Ну виходе треба скілами невелювати 7% нерфа )0)0)0
 

SacredJoy

Капитан
Сообщения
296
Симпатии
146
Баллы
169
1) Здешевлення роба сетів
2) Обмеження заточки луків
3) Ранній ввід МА роби
4) Дешева колекція на резист
5) Дешеві точки та не лом армору
6) Свап стадій.
7) Нерф з минулого старту на 7% з руки.

Як резюме:
Середньостатистичний лучник з Шиидою +4-5 стріляє по МА робі +4-5 на цьому старті. Хоча раніше він стріляв + 7-8 шиидою з +15% з каменів по тій же МА робі.
Середньостатистичний маг від свапу лише виграв, бо камені майже не бустять урон, як і заточка даймона в цілому.

Скіли на лучнику - єбуть. Але ці скіли а) мають кд. б) критують лише з 15-20% шансом в) максимально довго натягуються, якщо ти не сирок.


Бля, поражаюсь твоей стойкости.
Респект!
 

MCw

Адмирал
Сообщения
3,061
Симпатии
907
Баллы
419
1) Здешевлення роба сетів
2) Обмеження заточки луків
3) Ранній ввід МА роби
4) Дешева колекція на резист
5) Дешеві точки та не лом армору
6) Свап стадій.
7) Нерф з минулого старту на 7% з руки.

Як резюме:
Середньостатистичний лучник з Шиидою +4-5 стріляє по МА робі +4-5 на цьому старті. Хоча раніше він стріляв + 7-8 шиидою з +15% з каменів по тій же МА робі.
Середньостатистичний маг від свапу лише виграв, бо камені майже не бустять урон, як і заточка даймона в цілому.

Скіли на лучнику - єбуть. Але ці скіли а) мають кд. б) критують лише з 15-20% шансом в) максимально довго натягуються, якщо ти не сирок.
1698427699829.png
1698427709777.png
1698427718672.png
1698427730951.png
1698427742572.png

как Thr играет мы видели, можешь заснять свой невьебенный скилл игры, и рассказать что на самом деле маги под хилом, играющих со старта по 15-20 часов с чего-то вдруг должны набивать пвп меньше тебя
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,150
Симпатии
2,274
Баллы
519
как Thr играет мы видели, можешь заснять свой невьебенный скилл игры, и рассказать что на самом деле маги под хилом, играющих со старта по 15-20 часов с чего-то вдруг должны набивать пвп меньше тебя
Покажеш де я хоч щось говорив за скіл?) Всі мої претензії на не завищений п деф магів на другій стадії.
По онлайну в мене не менше ніж у твоїх магів. Та й взагалі де яка різниця хто скільки набиває і до чого це взагалі)
Увірвався як завжди в своєму вигаданому сетапі світу)

Грайте як хочете, реально. Якщо для вас це баланс, то окей. Можемо грати хоч всі на гладах або ММах) Я вже кидав сумарну кількість пвп на луках. Чогось хавки там на рівні з некрам. А топ 2 хавк сьогодні пересів на дестра. Ну але це в нього теж напевно щось з кавою зранку)
 

MCw

Адмирал
Сообщения
3,061
Симпатии
907
Баллы
419
Покажеш де я хоч щось говорив за скіл?) Всі мої претензії на не завищений п деф магів на другій стадії.
По онлайну в мене не менше ніж у твоїх магів. Та й взагалі де яка різниця хто скільки набиває і до чого це взагалі)
Увірвався як завжди в своєму вигаданому сетапі світу)

Грайте як хочете, реально. Якщо для вас це баланс, то окей. Можемо грати хоч всі на гладах або ММах) Я вже кидав сумарну кількість пвп на луках. Чогось хавки там на рівні з некрам. А топ 2 хавк сьогодні пересів на дестра. Ну але це в нього теж напевно щось з кавою зранку)
мы говорим о потенциале класса, и он меряется не по общему количеству пвп в классе, а по топ 1 представителю, то что луки менее популярны чем маги - виновник хф/ИЛ хроники, претензии предъявляй им

а скрины урона я тебе тоже могу показать
1698428766921.png
вот тебе урон от СХ с эмпом, 3-ми кольцами, МА сетом и билдом в м атаку (10200 м атаки)
А вот урон с автоатаки лука под дебафом в МА сет +4-5 (1370 п дефа)
1698428844910.png
 

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,150
Симпатии
2,274
Баллы
519
луки менее популярны чем маги - виновник хф/ИЛ хроники
Завжди луки були популярні та займали тут дофіга місць в топ 50. Зараз їх там скільки загалом? 5?

вот тебе урон от СХ с эмпом, 3-ми кольцами, МА сетом и билдом в м атаку (10200 м атаки)
А вот урон с автоатаки лука под дебафом в МА сет +4-5 (1370 п дефа)
Не пробивний. Я йому говорю якого хуя в МА у тебе 1.4к м деф, коли в лайті у всіх 1.2, а він мені кидає скрін автоатаки під хексом та рт. Можеш ще заскрінити крит уколу на 11к)

Загалом. Грайтесь, хлопчики) Цікаво буде спостерігати за цим всім зі сторони.
 

MCw

Адмирал
Сообщения
3,061
Симпатии
907
Баллы
419
Завжди луки були популярні та займали тут дофіга місць в топ 50. Зараз їх там скільки загалом? 5?


а він мені кидає скрін автоатаки під хексом та рт. Можеш ще заскрінити крит уколу на 11к)
а с чего ты вдруг решил что должен бить по столько без РТ и хекса? находясь дальше выстрела мага и с шансом крита х2 от мага? видишь ли у лука в сумме на 100 ударов с автоатаки будет урона больше чем за 100 ударов у мага основным атакующим скилом, при этом лук более мобильный и с большей ренжой. Почему у тебя должен быть деф/хп больше чем у мага, при этом имея больше ренж и скорость бега?

Завжди луки були популярні та займали тут дофіга місць в топ 50. Зараз їх там скільки загалом? 5?
когда можно было кинуть 1 массуху на 2-3 бакса? это тогда? или тогда когда я на луке по 7к с автоатаки бил? интересно почему тогда на луках играли.... хм
Не пробивний. Я йому говорю якого хуя в МА у тебе 1.4к м деф, коли в лайті у всіх 1.2
1698429955782.png

ой смотри, у меня тоже 1200
 
Сообщения
16
Симпатии
1
Баллы
64
а с чего ты вдруг решил что должен бить по столько без РТ и хекса? находясь дальше выстрела мага и с шансом крита х2 от мага? видишь ли у лука в сумме на 100 ударов с автоатаки будет урона больше чем за 100 ударов у мага основным атакующим скилом, при этом лук более мобильный и с большей ренжой. Почему у тебя должен быть деф/хп больше чем у мага, при этом имея больше ренж и скорость бега?


когда можно было кинуть 1 массуху на 2-3 бакса? это тогда? или тогда когда я на луке по 7к с автоатаки бил? интересно почему тогда на луках играли.... хм

Посмотреть вложение 9925

ой смотри, у меня тоже 1200
..
 

Esthetic

Старший лейтенант
Сообщения
606
Симпатии
226
Баллы
109
Тупейшая идея была вводить S грейд сегодня, еще и с такими статами на МА.
 
Сообщения
16
Симпатии
1
Баллы
64
Критовать по магу на 15% меньше чем любому физу бред конечно с учетом что сейчас почти у всех магов есть блинк + уд
 

fuck

Адмирал
Сообщения
1,065
Симпатии
447
Баллы
349
Критовать по магу на 15% меньше чем любому физу бред конечно с учетом что сейчас почти у всех магов есть блинк + уд
Надо тогда сделать что бы по магам был крит на 15% больше но при этом дать им хп как у физиков, так будет лучше?)
 
Сообщения
16
Симпатии
1
Баллы
64
+ еще люди колекции не закрыли на урон от лука,и как я понял с прошлых вайпов дб сломал не дает атаки сколько надо, смысла брать почти нету