Результаты поиска

  1. D

    Бонус старт

    Хотілось би якось додати масштабності цій події. Кожного старту відчувається "приплив" нових людей з бонус старту, проте він не однорідний і губиться буквально за день-два. Як на мене потрібно додати певної унікальності цій події. Щоб це не було з 5 ранку після рестарту, а починалось в умовні...
  2. D

    Допрацювання олімпіади

    Проблеми на мій суб'єктивний погляд: 1) Низьке співвідношення реварду за перемогу в бою\участь в івенті. 2) Слабкий ревард героям. 3) Свідоме затягування боїв. Мої пропозиції до вирішення проблем: 1) Низьке співвідношення реварду за перемогу в бою\участь в івенті. Олімпіада передбачає фіксовану...
  3. D

    Олімп

    Прибрати/Зменшити нові написи на Олімпі ( KO/ ROUND WIN etc.) Анімація прокає на старті бою та залишається на екрані приблизно 3-4 секунди, що заважає в бою.
  4. D

    CP банки за L монетки

    .
  5. D

    Нерф дуо/тріо пацанят

    Чому ніхто не написав про нерф дуо/тріо/паті геймінгу? Дало на два вікна з ПА по 10, хоча: 18+30% = 23.4 Ну або я не правильно рахую, хезе @Sweet
  6. D

    Пропозиція: Випадковий крафт.

    Пропозиція коротко: Перенести та адаптувати систему "Случайное создание" з "улюбленого" есенсу. Опис та аргументація: "Случайное создание" - одна з небагатьох систем на есенсі, яка мені сподобалась механічно. Суть її полягає в тому, що практично будь - який ітем з гри (переважно це ресурси або...
  7. D

    Пропозиція: Реворк Кубу

    Проблема: найбільш захейчений івент на сервері: довгий, нудний, беззмістовний. Ліви гравців по різних причинах (від персональної неприязні до афк-зальотів), рандомний підбір команди, сильна залежність від сетапу команди та наявності твінків (які літають також регулярно), довгий підбір команди на...
  8. D

    Пропозиція: Система Здібностей aka Актуалізація PvE без актуалізації PvE (переклад старої теми)

    Переклад цієї теми: https://forum.classic-gve.com/index.php?threads/Предложение-Система-способностей.4515/ Актуальність: більшість гравців, серед яких @Esthetic @ll1 @Lisi4ka @UdarOt4ima @Hunt та інші дуже сильно бунтують через тотальну порізку PvЕ та відсутності "чілових" альтернатив у вигляді...
  9. D

    Список очікуваних фіксів

    Підібрав для себе список фіксів, які не впливають на економіку, баланс та загальну ситуацію на сервері, проте є досить важливими для мене. Впишіть в блокнотик, якщо можна. 1) Опція відключення анімації Давно обіцяно додати опцію повного відключення анімації з можливістю лишити варіант лише тих...
  10. D

    А в чому сенс?

    Граю вже 11-й день. Фул буст маю з 7-го дня. Логічне питання в чому сенс однотипних перестрілок? Раніше сенс був: 1) спідран бусту для відчуття домінування. - зараз немає, через пивний концепт 2) 60/40 РБ очки, щоб швидше всіх на сервері взяти пушки - зараз немає, пушки в один день. 3) Файти за...
  11. D

    Антихрю

    @Sweet Ранок, понеділок, 11 день життя проекту. Прекрасний фан в змінній локації з рандомним респом. Можна, будь ласка, в змінку добавити фічу з відсутністю "антиабуз" системи. Там в цей час літає по кд 5-7 таргетів. Далі буде ще менше. Хотілось би не тримати в голові кого ти вже вбивав, а...
  12. D

    Знов?

    Знов.
  13. D

    Браслети та талісмани

    Я, як лобіст сучасної пивної концепції ( далі ЛСПК+ ком'юніті) хотів виразити своє недовольство через надмірно завищену ціну на вагому частину контенту проекту. Мова йде про браслет, який коштує: 350+700+1400+2800+5600 = 10 850 чистої адени без ресурсів. Та талісман, який коштує: 2000+5000+7500...
  14. D

    Пропозиція по реворку Кланової акції.

    Коротко: Об'єднати клан - акцію та акцію топ PvP. Детально: Для себе усвідомив, що люблю догравати до кінця "життя" серверу. Умови, коли файти обмежуються в 20-50 людей з кожної сторони доволі комфортні. Так, вони вже не викликають таких емоцій, як старт проекту, де щонайменше 300х300 файти...
  15. D

    Актуальність бусту

    На ОБТ/ЗБТ я багато часу приділив тестуванню предметів буста/колекцій та їх впливу на силу того чи іншого класу. Дуже багато ітемів я перетикав вираховуючи на скільки % він підвищує силу та ефективність певних класів. Робив це не тільки на ШК для того, щоб бути в курсі кореляції цифр на предметі...
  16. D

    дайте савєт по шк

    Хто як щітает шк будет сільним?
  17. D

    Програми для запису гри

    Цікаво чим "контент-мейкери" записують свій геймплей в грі так, щоб не знижувався фпс у файтах? Якось пробував записувати через вбудований в л2 рекордер, але він має не дуже хорошу якість і якщо дуже активний файт починає фрізити відео з нього (грається нормально).
  18. D

    Чому сервер вже декілька років не готовий до третьої стадії

    Проблеми: 1) В дейліках не додані нові поінти з РБ. 2) Нові поінти з РБ не потрібні більше ні для чого, крім пухи, тому вже завтра на РБ буде приходити все менше людей. 3) Старі епік поінти не потрібні на третій стадії: епік затарений і пояс затарені вже давно. 4) Фрагменти безодні на третій...
  19. D

    Енциклопедія classic gve.

    @Sweet Якщо можливо впишіть в розробку на наступний старт якусь загальну базу даних, яка буде доступна на сайті і відображатиме основні моменти типу скілів, дропу, статів на епіках і тд. Колись таку робив @Makedonsky, вона підтягувала параметри не тільки опису вмінь, а й радіусу, кількості...